СКЛАДАННЯ ПРИКЛАДІВ НА ДОДАВАННЯ В МЕЖАХ 10
- innaevmenenko
- 27 окт. 2016 г.
- 1 мин. чтения
Математика. 1-й клас
Мета: вчити складати приклади на додавання, розвивати матиматичне мовлення, логічне мислення, пам'ять, увагу, спостережливість; виховувати любов до уроків математики.
ХІД УРОКУ
[if !supportLists]I. Організаційний момент.
[if !supportLists]II. Усні вправи.
[if !supportLists]— Діти, сьогодні у нас урок-подорож. Ми зараз візьмемо кошики та підемо до лісу. Згодні?
[if !supportLists]— Уявіть, посередині нашого класу — лісова галявина. Вам треба запам’ятати, скільки на ній є звірів.
(Учитель демонструє таблицю із зображенням лісової галявини, на якій сидять зайчики, білочки, їжачки.)
[if !supportLists]— А тепер перевіримо, що ви запам’ятали.
Гра «Продовжи».
[if !supportLists]— Подивіться, Білочка сушить на гілці грибочки. Порахуємо їх порядковими числівниками.

Чим схожі грибочки, чим відрізняються?
Який грибочок повинен бути наступним? НГ
Задача.
Білочка та їжачок сиділи біля одного пенька. От вони побачили грибок і побігли різними дорогами, щоб його зірвати. Кому дістанеться грибок? Чия дорога довша? Як перевірити?

Задача.
Вовк, лисиця, ведмедик змагалися з бігу. Хто яке місце посів, яюцо відомо, що вовк прибіг раніше лисиці, лисиця — передостанньою.

(Розіграти ситуацію.)
Гра «Доповни до 5, 4, З».
(Учитель кидає учневі м’яч, називаючи перше число, учень називає друге число, віддає м’яч назад).
Фізкультхвидинка.
[if !supportLists]III. [endif]Новий матеріал.
У зошиті прописати відомі цифри 123 4 5.
Гра «Олівці».
Намалюйте в зошиті три різні за довжиною олівці.

— Червоний довше зеленого, зелений довше блакитного, олівець якого кольору найдовший? (Розфарбувати олівці.)
Складання прикладів на додавання.
Учитель плескає у долоні певну кількість разів двічі з деяким інтервалом. Учні складають приклади, називаючи перший доданок, другий доданок, суму.
«Хмаринки».
Подивіться, насунули хмаринки, але вони не звичайні, а з дірками, які потрібно заповнити.

«Дощик».
— Пішов дощик, він поливає квіточки. Куди повинні впасти краплинки з цифрами?

*Стежинка додому».
—Слід повертатися вже додому, але для цього треба скласти «стежинку».

Рефлексія.
— Який настрій у вас виник після нашої мандрів- ки до лісу? Позначте кружечком певного кольору у себе в зошиті.
IV. Підсумки уроку.
Недавние посты
Смотреть всеМета: Ознайомити учнів із діленням багатоцифрових чисел на одноцифрові у випадку, коли частка містить нуль всередині. Закріпити вміння...
Comments